Рулетка вимірювальна Bosch (1600A027PJ) 3 м

● Рулетка Bosch 3 м забезпечить швидкі вимірювання вимірювання з рівнем точності Mid II,
● Функція автоматичного блокування забезпечує фіксацію на відстані до 1,8 метра,
● Міцний, ударостійкий корпус виготовлений із пластику.
● Стрічка сталева з нейлоновим покриттям,
● Довжина стрічки 3 метри, ширина 19 мм.
● Функція автоматичного блокування забезпечує фіксацію на відстані до 1,8 метра,
● Міцний, ударостійкий корпус виготовлений із пластику.
● Стрічка сталева з нейлоновим покриттям,
● Довжина стрічки 3 метри, ширина 19 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 100 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 45 x 100 мм |
| Розміри | 3 м, ширина 19 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 476 ₴

