Довгогубці Pro'sKit 1PK-036S

Довгогубці з ріжучими крайками (135 мм). Матеріал:Сталь S45C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 190 мм |
| Довжина: | 20 |
| Матеріал | сталь S45C, HRC 48±3 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 190 x 20 мм |
| Розміри | 135 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴

