Касетниця Pro'sKit 203-132H

● Матеріал - поліпропілен,
● Додатковий сепаратор: 503-132E-D12 (12 шт / уп),
● Вага: 309 г.
● Додатковий сепаратор: 503-132E-D12 (12 шт / уп),
● Вага: 309 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 320 |
| Висота | 252 мм |
| Довжина: | 40.5 |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190x40x250 мм |
| Розміри | 182 х 252 х 40.5 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 182 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴

