Викрутка з тріскачкою + 6 біт Bosch Bike (1600A027PN)

влевовправо
● Викрутка Bosch Bike оснащена тріскачкою, в комплекті йде 6 біт,
● Забезпечить стабільне та комфортне загвинчування,
● Простий вибір і встановлення напрямку обертання,
● Надійна фіксація біт завдяки магнітному бітотримачу із зусиллям 8 Н,
● Високоякісні металеві стрижні забезпечують високу міцність,
● М'яка ручка та ергономічна форма для комфортних умов роботи,
● У комплекті біти: PZ1, PZ2, PH2, SL4, TX25, HEX5.
● Забезпечить стабільне та комфортне загвинчування,
● Простий вибір і встановлення напрямку обертання,
● Надійна фіксація біт завдяки магнітному бітотримачу із зусиллям 8 Н,
● Високоякісні металеві стрижні забезпечують високу міцність,
● М'яка ручка та ергономічна форма для комфортних умов роботи,
● У комплекті біти: PZ1, PZ2, PH2, SL4, TX25, HEX5.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 140 |
| Особливості | біти: PZ1, PZ2, PH2, SL4, TX25, HEX5 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 45 x 140 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


