Кліщі для водяного насосу Bosch (1600A027PR) 250 мм

влевовправо
● Кліщі Bosch 250 мм оснащені 26-позиційним тонким регулюванням одним натисканням кнопки для оптимальної адаптації до різних розмірів і максимального розкриття губки до 46 мм,
● Виготовлені з твердої вуглецевої сталі (60 HRC) з фосфатним покриттям для стійкості до іржі,
● Робоча частина зроблена з високоякісної хром-ванадієвої сталі. Ріжучі кромки пройшли загартовування для більш тривалого терміну служби,
● Комфортні умови роботи навіть в обмеженому просторі забезпечуються ергономічною конструкцією ручок з м'якими накладками,
● Довжина 250 мм.
● Виготовлені з твердої вуглецевої сталі (60 HRC) з фосфатним покриттям для стійкості до іржі,
● Робоча частина зроблена з високоякісної хром-ванадієвої сталі. Ріжучі кромки пройшли загартовування для більш тривалого терміну служби,
● Комфортні умови роботи навіть в обмеженому просторі забезпечуються ергономічною конструкцією ручок з м'якими накладками,
● Довжина 250 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 440 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 280 |
| Особливості | розкриття губки до 46 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 25 x 280 мм |
| Розміри | довжина 250 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴



