Набір викруток Bosch (1600A02W7L) PH/PZ/SL/Torx 6 шт + намагнічувач

- В наявності 4 од.
- Код: 203408
1 148 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Набір Bosch складається з 6 викруток PH/PZ/SL/Torx і намагнічувача,
● Матеріалом виготовлення стала сталь S2, що забезпечує високу міцність,
● Висока передача крутного моменту на 40% перевищує вимоги стандартів DIN ISO 2380-1-2006, PH/PZ: DIN ISO 8764-1-2006, ТМД705,
● Намагнічувач істотно спрощує роботу з гвинтами,
● Маркування на задній частині для швидкого розпізнавання розмірів,
● М'яка ручка та ергономічна форма для комфортних умов роботи,
● Розміри викруток PZ1, PZ2, PH2, Torx20, Torx25, SL5.5.
● Матеріалом виготовлення стала сталь S2, що забезпечує високу міцність,
● Висока передача крутного моменту на 40% перевищує вимоги стандартів DIN ISO 2380-1-2006, PH/PZ: DIN ISO 8764-1-2006, ТМД705,
● Намагнічувач істотно спрощує роботу з гвинтами,
● Маркування на задній частині для швидкого розпізнавання розмірів,
● М'яка ручка та ергономічна форма для комфортних умов роботи,
● Розміри викруток PZ1, PZ2, PH2, Torx20, Torx25, SL5.5.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 740 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 255 |
| Матеріал | сталь S2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190x40x255 мм |
| Розміри | PZ1, PZ2, PH2, Torx20, Torx25, SL5.5 |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴

