Зарядний пристрій 12-36В Metabo ASC 145 ″AIR COOLED″ (627378000)

- В наявності 2 од.
- Код: 203404
3 303 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга акумуляторного блока 12 - 36 В,
Напруга в мережі 220 - 240 В,
Частота у мережі 50 - 60 Гц,
Макс. зарядний струм 8 A,
Вихідна потужність 145 Вт,
Тривалість заряджання для 18 В / 4,0 А·год 30 хв,
Тривалість заряджання для 18 В / 8,0 А·год 60 хв,
Вага 551 г
Напруга в мережі 220 - 240 В,
Частота у мережі 50 - 60 Гц,
Макс. зарядний струм 8 A,
Вихідна потужність 145 Вт,
Тривалість заряджання для 18 В / 4,0 А·год 30 хв,
Тривалість заряджання для 18 В / 8,0 А·год 60 хв,
Вага 551 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 551 г |
| Вага брутто | 760 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 185 |
| Живлення | 12 -36 В, 8 A |
| Потужність | 145 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 80 x 185 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 303 ₴

