Кейс порожній Metabo metaBOX 165 L (626889000)

● Габарити 496 x 296 x 165 мм,
● Внутрішні розміри 479 x 268 x 130 мм,
● Обсяг кейса 16.7 л,
● Кришка макс. несущої здатності 125 кг,
● Вага 1.95 кг,
● Матеріал ABS
● Внутрішні розміри 479 x 268 x 130 мм,
● Обсяг кейса 16.7 л,
● Кришка макс. несущої здатності 125 кг,
● Вага 1.95 кг,
● Матеріал ABS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1950 г |
| Вага брутто | 2000 |
| Висота | 165 мм |
| Довжина: | 496 |
| Додаткові характеристики | 16.7 л, кришка макс. несучої здатності 125 кг |
| Особливості | 479 x 268 x 130 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 296 x 165 x 496 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 296 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 933 ₴

