Набір пильних полотен Bosch Wood and Metal

Матеріал, що обробляється: по дереву, по металу. Матеріал: HCS, HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.08 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.08 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 120 |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Пильне полотно для дерева T 101 B, 2 шт., пиляльне полотно для дерева T 144 D, 2 шт., пиляльне полотно для дерева T 119 BO, 2 шт., пиляльне полотно по металу T 118 A, 2 шт., пиляльне полотно по металу T 127 D, 2 шт. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 120 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Полотна для лобзика |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴

