Проста, швидка та зручна заміна тримача інструментальних насадок завдяки системі швидкої заміни Metabo ″Quick. Тримач біт із зовнішнім шестигранником 1/4″ згідно з DIN 3126- C 6,3 та E 6,3. Підходить для всіх інструментів Metabo L / LT і LTX «Quick», Metabo PowerMaxx «Quick».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 120 |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Підходить для всіх інструментів Metabo L / LT і LTX «Quick», Metabo PowerMaxx «Quick» |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 40 x 120 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 193 ₴


