Акумулятор 18В Li-Power 2.0А•г Metabo (625026000)

влевовправо
Напруга акумуляторного блока 18 В,
Ємність акумулятора 2 Аг,
Електропостачання 36 ВТг,
Вага 430 г
Ємність акумулятора 2 Аг,
Електропостачання 36 ВТг,
Вага 430 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 430 г |
| Вага брутто | 480 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 130 |
| Особливості | 2 Аг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 50 x 130 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 551 ₴


