Коробка Metabo metaBOX 118 (626882000) порожня

влевовправо
● Габарити 396 x 296 x 118 мм,
● Внутрішні розміри 379 x 268 x 83 мм,
● Обсяг кейса 8.4 л,
● Кришка макс. несучої здатності 125 кг,
● Вага 1.3 кг,
● Матеріал ABS
● Внутрішні розміри 379 x 268 x 83 мм,
● Обсяг кейса 8.4 л,
● Кришка макс. несучої здатності 125 кг,
● Вага 1.3 кг,
● Матеріал ABS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1300 г |
| Вага брутто | 1400 |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 290 |
| Особливості | 379 x 268 x 83 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 390 x 120 x 290 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 659 ₴





