Набір свердел Metabo 18 предм. (627190000)

Свердла по каменю, металу й HSS-R, 18 предм. у пластиковій касеті по 1 x Ø 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 400 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 140 |
| Особливості | 1 x Ø 3/4/5/6/8/10 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 60 x 140 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 761 ₴

