Акумулятор Li-Ion 12 В 2.0 А•г Bosch (1600Z0002X)

● Напруга акумулятора 12 В,
● Тип акумулятора Li-Ion,
● Ємність аккумулятору 2 А•г
● Тип акумулятора Li-Ion,
● Ємність аккумулятору 2 А•г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 240 г |
| Вага брутто | 260 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 125 |
| Особливості | Li-Ion |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 60 x 125 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 404 ₴

