Набір бурів Metabo SDS-Plus Pro

Кількість предметів 5 шт,
Тип хвостовика SDS-Plus,
Оптимальна застосовність бетон, граніт,
Кількість ріжучих крайок 2,
Серія Pro 4,
Комплектація Ø 5, 6, 6, 8, 10x160 мм
Тип хвостовика SDS-Plus,
Оптимальна застосовність бетон, граніт,
Кількість ріжучих крайок 2,
Серія Pro 4,
Комплектація Ø 5, 6, 6, 8, 10x160 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.28 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 190 |
| Додаткові характеристики | 5, 6, 6, 8, 10x160 мм |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Тип хвостовика SDS-Plus |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 20 x 190 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Бури для бетону |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 932 ₴

