Плоске зубило Bosch SDS Plus 250 мм ECO

Плоске зубило для дроблення пікоподібне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2540 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 305 |
| Додаткові характеристики | SDS-Plus |
| Особливості | 250 х 20 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 40 x 305 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴

