Відрізний круг для металу Bosch Multi Construction Rapido 125x1.6x22.2

- В наявності
- Код: 203372
58 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізні круги від Bosch відповідають найсуворішим вимогам безпеки, як-от EN 12413, FEPA й oSa. Сумісність із кутовими шліфувальними машинами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 70 |
| Висота | 3 мм |
| Довжина: | 125 |
| Особливості | 125x1.6x22.2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 3 x 125 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴

