Набір бурів по бетону Bosch SDS plus-1 6/8/10x160мм

Набір бурів по бетону, каменю, цеглі, плитці, для стін та стель, граніту. SDS Plus: 6 мм, 8 мм, 10 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 185 |
| Особливості | SDS Plus: 6 мм, 8 мм, 10 мм х 160мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 15 x 185 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 167 ₴

