Напруга акумуляторного блоку 18 В,
Ємність акумулятора 5.2 Аг,
Електропостачання 94 Втг,
Вага 695 г
Ємність акумулятора 5.2 Аг,
Електропостачання 94 Втг,
Вага 695 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.76 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5.2 А·г |
| Вага брутто | 0,76 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 130 |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Напруга | 18 В |
| Особливості | 5.2Аг |
| Потужність | 18В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 70 x 130 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Акумулятор |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 785 ₴


