Акумулятор Bosch GBA 18V 5.0AH PROFESSIONAL

З більшою до 25 % тривалістю експлуатації (у порівнянні із акумуляторами 4,0 A•год.). Технологія COOLPACK подовжує термін експлуатації до 100 % (у порівнянні із акумуляторами без системи COOLPACK). Професійна система 18V: ці акумулятори та зарядний пристрій можна використовувати для усіх інструментів Bosch серії 18 В .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 620 г |
| Вага брутто | 700 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 140 |
| Особливості | 5 А•рік |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 70 x 140 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 690 ₴

