Акумуляторний універсальний різак Metabo MT 18 LTX (613021890)

- В наявності 1 од.
- Код: 203360
10 593 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
● Напруга акумуляторного блока 18В,
● Частота коливань при холостому ході 7000 - 18000 /хв,
● Кут осциляції ліворуч / праворуч 1.6 °,
● Патрон Сумісний з OIS-/ Starlock,
● Шліфувальна пластина, розмір від кута до кута 93 мм,
● Вага без акумуляторного блока 1.4 кг,
● Вага з акумуляторним блоком 1.8 кг
● Напруга акумуляторного блока 18В,
● Частота коливань при холостому ході 7000 - 18000 /хв,
● Кут осциляції ліворуч / праворуч 1.6 °,
● Патрон Сумісний з OIS-/ Starlock,
● Шліфувальна пластина, розмір від кута до кута 93 мм,
● Вага без акумуляторного блока 1.4 кг,
● Вага з акумуляторним блоком 1.8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4000 г |
| Вага брутто | 1840 |
| Висота | 160 мм |
| Довжина: | 325 |
| Живлення | 18В |
| Особливості | Шліфувальна пластина, розмір від кута до кута 93 мм |
| Потужність | Частота коливань при холостому ході 7000 -18000 /хв, Кут осциляції ліворуч / праворуч 1.6 ° |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 160 x 325 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 593 ₴

