Акумуляторний універсальний різак (без аккумулятора) Bosch GOP 185-LI Professional

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203356
10 264 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кут коливань, ліворуч/праворуч, (°) 1.7,
● Число ходів холостого ходу (хід/хв) 20000,
● Тип акумулятора Li-Ion,
● Напруга, (B) 18,
● Розміри (Д×Ш×В), (мм) 282х89х91,
● Вага (кг) 1.2
● Число ходів холостого ходу (хід/хв) 20000,
● Тип акумулятора Li-Ion,
● Напруга, (B) 18,
● Розміри (Д×Ш×В), (мм) 282х89х91,
● Вага (кг) 1.2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
| Вага брутто | 1700 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина: | 310 |
| Особливості | кут осциляції ліворуч/праворуч 1.7° |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 90 x 310 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 264 ₴




