Точильний станок Metabo DS 150 M (604150000)

Простий і компактний інструмент для робіт із заточування, шліфування і видалення задирок. Асинхронний двигун, що не потребує технічного обслуговування, низький рівень шуму та вібрації. Двигун однофазного змінного струму. Тримачі заготовок, що регулюються без застосування інструменту. Велике скло для захисту очей від іскор. Гумові ніжки, що гасять вібрацію, для надійності і стійкості. Шліфувальні диски (Ø x товщина x отвір) 150 x 20 x 20 mm, Кількість обертів холостого ходу 2980 /min, Номінальна споживана потужність 370 W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8700 г |
| Вага брутто | 9360 |
| Висота | 240 мм |
| Довжина: | 380 |
| Додаткові характеристики | крутний момент 1.5 Nm |
| Особливості | Шліфувальні диски (Ø x товщина x отвір) 150 x 20 x 20 mm, Кількість обертів холостого ходу 2980 /min |
| Потужність | 370 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 240 x 380 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 963 ₴

