Компресор Metabo Basic 160-6 W OF (601501000)

Зручний 6-літровий компресор з потужним двигуном для універсального використання. Ідеально підходить для скріплювання степлерами, прибивання цвяхами, продування, заповнення шин і для роботи із картриджними пістолетами, мастильними шприцами та заклепувальними кліщами. Легко переноситься та економить місце завдяки складаній ручці та невеликим габаритам. Поршневий компресор без змащування: просте транспортування та зменшені витрати на сервіс. Панель інструментів з манометрами з чіткою індикацією тиску в ресивері та робочого тиску. Регулювання робочого тиску залежно від завдань завдяки редуктору з манометром. Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання. Прогумовані опорні ножки передбачені для забезпечення оптимальної стійкості навіть під час транспортування. Зручний стік конденсату через шаровий кран з рукояткою лопаті. 10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8400 г |
| Вага брутто | 9540 |
| Висота | 350 мм |
| Довжина: | 380 |
| Додаткові характеристики | Макс. кількість обертів 3500 /min, Об´єм ресивера 6 l |
| Особливості | Потужність всмоктування 160 l/min, Швидкість подачі 65 l/min, Ефективний об'єм подачі (макс. тиск 80%) 55 l/min, Макс. тиск 8 bar |
| Потужність | 900 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 360 x 350 x 380 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 935 ₴

