Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix

● Площа прибирання від 1 заправки (м²) 75,
● Потужність нагрівача (Вт) 1500,
● Макс. тиск пари (бар) Макс. 3,2,
● Довжина кабелю (м) 4,
● Час нагріву (хв) 6,5,
● Місткість котла (л) 1,
● Параметри електромережі (~/В/Гц) 1 / 220 - 240 / 50 - 60,
● Маса (без приладдя) (кг) 2,9,
● Розміри (Д × Ш × В) (мм) 380 x 254 x 260
● Потужність нагрівача (Вт) 1500,
● Макс. тиск пари (бар) Макс. 3,2,
● Довжина кабелю (м) 4,
● Час нагріву (хв) 6,5,
● Місткість котла (л) 1,
● Параметри електромережі (~/В/Гц) 1 / 220 - 240 / 50 - 60,
● Маса (без приладдя) (кг) 2,9,
● Розміри (Д × Ш × В) (мм) 380 x 254 x 260
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2900 г |
| Вага брутто | 4520 |
| Висота | 260 мм |
| Довжина: | 490 |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю (м) 4, Час нагріву (хв) 6,5 |
| Особливості | Місткість котла (л) 1, Макс. тиск пари (бар) макс. 3,2 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 290 x 260 x 490 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 280 ₴

