Пневматичний спіральний шланг METABO PA Euro 10 м

● Виконання зі швидкороз'ємним з'єднанням і ніппелем,
● Довжина 10 м,
● Внутрішній діаметр 8 мм,
● Зовнішній діаметр 10 мм,
● Профіль Euro,
● Максимальний тиск 8 бар
● Довжина 10 м,
● Внутрішній діаметр 8 мм,
● Зовнішній діаметр 10 мм,
● Профіль Euro,
● Максимальний тиск 8 бар
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 580 г |
| Вага брутто | 580 |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 370 |
| Додаткові характеристики | Довжина 10 м |
| Особливості | Внутрішній діаметр 8 мм, Зовнішній діаметр 10 мм, Максимальний тиск 8 бар |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 130 x 370 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 063 ₴

