Мультитул Metabo MT 400 Quick Set (601406500)

Патрон OIS / Starlock,
Споживана потужність 400 Ватт,
Частота коливань на холостому ходу 11 000 - 18 500 об/хв,
Кут коливання вліво/вправо 1,6°,
Розмір шліфплити 93 мм,
Вага 1.4 кг
Споживана потужність 400 Ватт,
Частота коливань на холостому ходу 11 000 - 18 500 об/хв,
Кут коливання вліво/вправо 1,6°,
Розмір шліфплити 93 мм,
Вага 1.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1400 г |
| Вага брутто | 4180 |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 400 |
| Додаткові характеристики | Патрон OIS / Starlock, Розмір шліфувальної пластини 93 мм |
| Особливості | Частота коливань на холостому ходу 11 000 -18 500 об/хв |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 150 x 400 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 739 ₴

