Діаметр диска 125 мм,
Обороти на холостому ходу 8 500 об/хв,
Максимальна глибина різу 27 мм,
Різьба шпинделя M 14,
Акумулятор 18 В, Li-Power,
Ємність акумулятора 4,0 Аг,
Вага без акумулятора 1.6 кг
Обороти на холостому ходу 8 500 об/хв,
Максимальна глибина різу 27 мм,
Різьба шпинделя M 14,
Акумулятор 18 В, Li-Power,
Ємність акумулятора 4,0 Аг,
Вага без акумулятора 1.6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 6,12 |
| Висота | 170 мм |
| Довжина: | 500 |
| Додаткові характеристики | Діаметр диска 125 мм / Максимальна глибина різу 27 мм |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Оберти на холостому ходу 8 500 об/хв |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 170 x 500 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Кутова шліфмашина |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 403 ₴


