Акумуляторний ліхтар Metabo SLA 14.4-18 LED (600370000)

- В наявності 1 од.
- Код: 203333
3 828 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга акумуляторної батареї 14.4 - 18 В,
Макс. світловий потік 440 Лм,
Тривалість роботи без підзарядки:
14,4 В / 2,0 Аг - 3,4 години,
14,4 В / 4,0 Аг - 6,8 години,
18 В / 2,0 Аг - 4,5 години,
18 В / 4,0 Аг - 9,1 години,
18 В / 5,2 Аг - 11,8 години,
18 В / LiHD 5,5 Аг - 12,4 години,
Вага 0.5 кг
Макс. світловий потік 440 Лм,
Тривалість роботи без підзарядки:
14,4 В / 2,0 Аг - 3,4 години,
14,4 В / 4,0 Аг - 6,8 години,
18 В / 2,0 Аг - 4,5 години,
18 В / 4,0 Аг - 9,1 години,
18 В / 5,2 Аг - 11,8 години,
18 В / LiHD 5,5 Аг - 12,4 години,
Вага 0.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Вага брутто | 640 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина: | 200 |
| Живлення | Акумулятор 14.4 -18 В |
| Особливості | Макс. світловий потік 440 Лм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 90 x 200 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 828 ₴

