Клейовий пістолет Metabo KE 3000 (618121000)

Універсальне застосування при гарячому склеюванні деревини, пластмаси, картону, скла, кераміки, каміння, текстилю, коркового матеріалу, шкіри, металу тощо. Також підходить для герметизації та заповнення швів, для ремонту з використанням плавкого клею. Точне дозування завдяки механічній подачі клею. Оптимальна обробка клеєм завдяки нагрівальному елементу, який підтримує постійною температуру плавкого клею. Дротяна скоба та опорна поверхня на корпусі, щоб можна було надійно поставити прилад після використання. Чиста робота без підтікання завдяки насадці з кульковим клапаном.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Вага брутто | 480 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 260 |
| Додаткові характеристики | Температура обробки ca. 200 °C, Довжина кабелю 1.9 m |
| Особливості | Діаметр клейового стрижня 11 mm, Макс. продуктивність склеювання 18 g/min, Час нагрівання 6 min |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 40 x 260 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348 ₴

