Універсальний різак Bosch GOP 30-28 Professional

- В наявності 2 од.
- Код: 203324
12 193 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робочий інструмент категорії StarlockPlus для більшої продуктивності роботи. Магнітний інтерфейс для простої заміни інструменту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1500 г |
| Вага брутто | 2260 |
| Висота | 900 мм |
| Довжина: | 308 |
| Особливості | Коливання на холостому ході 8.000 -20.000 коливань/хв, Кут коливань ліворуч та праворуч 1,4 ° |
| Потужність | 300 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 900 x 308 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 193 ₴

