Акумуляторний компресор Metabo AK 18 Multi (600794850)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203320
7 148 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безмасляний компресор,
Макс. тиск 11 bar,
Продуктивність 16 л/хв,
Довжина шланга високого тиску 1200 мм,
Довжина шланга для об'ємного накачування 490 мм,
Акумулятор 18 В, Li-Ion,
Габарити 328 х 185 х 256 мм,
Вага (без АКБ) 2.6 кг
Макс. тиск 11 bar,
Продуктивність 16 л/хв,
Довжина шланга високого тиску 1200 мм,
Довжина шланга для об'ємного накачування 490 мм,
Акумулятор 18 В, Li-Ion,
Габарити 328 х 185 х 256 мм,
Вага (без АКБ) 2.6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2600 г |
| Вага брутто | 3260 |
| Висота | 280 мм |
| Довжина: | 330 |
| Додаткові характеристики | Продуктивність 16 л/хв, Габарити 328 х 185 х 256 мм |
| Особливості | Безмасляний компресор, Макс. тиск 11 bar |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 280 x 330 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 148 ₴




