Пилосос універсальний Bosch GAS 15 PS (06019E5100)

- В наявності 2 од.
- Код: 203319
7 269 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Розрідження 270 мбар,
● Продуктивність 1980 л/хв,
● Система очищення напівавтоматичного фільтра,
● Потужність, Вт 1100 Вт,
● Тип прибирання сухе та збирання води,
● Тип пилозбірника з мішком, циклонного типу,
● Об'єм контейнера 15 л,
● Розетка для підключення електроінструменту, функція видування, функція антистатичного заряду, наявність поплавкового клапана, автоматичне вимкнення при заповненні контейнера,
● Діаметр всмоктувального шлангу 35 мм
● Продуктивність 1980 л/хв,
● Система очищення напівавтоматичного фільтра,
● Потужність, Вт 1100 Вт,
● Тип прибирання сухе та збирання води,
● Тип пилозбірника з мішком, циклонного типу,
● Об'єм контейнера 15 л,
● Розетка для підключення електроінструменту, функція видування, функція антистатичного заряду, наявність поплавкового клапана, автоматичне вимкнення при заповненні контейнера,
● Діаметр всмоктувального шлангу 35 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10140 г |
| Вага брутто | 10140 |
| Висота | 320 мм |
| Довжина: | 510 |
| Додаткові характеристики | розетка для підключення електроінструменту, функція видування |
| Особливості | тип прибирання сухе та збирання води, розрідження 270 мбар, продуктивність 1980 л/хв, об'єм контейнера 15 л |
| Потужність | 1100 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 460 x 320 x 510 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 269 ₴

