Шліфувальна машина Bosch Professional GSS 140 A (06012A8021)

- В наявності 2 од.
- Код: 203316
2 501 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Напруга, В 230,
● Форма підошви Квадратна,
● Максимальна кількість оборотів на хвилину 14000,
● Швидкість холостого ходу, об/хв 28000,
● Потужність, кВт 0.22,
● Фіксація шліфлиста Притискний механізм,
● Довжина шліфувальної стрічки, мм 113 х 101 мм,
● Додаткові характеристики Діаметр орбіти: 1.5 мм,
● Вага, кг 1.1
● Форма підошви Квадратна,
● Максимальна кількість оборотів на хвилину 14000,
● Швидкість холостого ходу, об/хв 28000,
● Потужність, кВт 0.22,
● Фіксація шліфлиста Притискний механізм,
● Довжина шліфувальної стрічки, мм 113 х 101 мм,
● Додаткові характеристики Діаметр орбіти: 1.5 мм,
● Вага, кг 1.1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1100 г |
| Вага брутто | 1640 |
| Висота | 135 мм |
| Довжина: | 215 |
| Додаткові характеристики | діаметр орбіти: 1.5 мм |
| Живлення | 230 В |
| Особливості | Максимальна кількість обертів за хвилину 14000, Швидкість холостого ходу, об/хв 28000 |
| Потужність | 220 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 135 x 215 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 501 ₴

