Кутова шліфувальна машина (болгарка) Bosch Professional GWS 2200 180мм

- В наявності 1 од.
- Код: 203313
6 465 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висока продуктивність та потужність електродвигуна з вугільними щітками (запатентовано BOSCH). Плавний пуск для старту болгарки без ривків, зменшує навантаження і момент, що крутить. Оснащення змінюється швидко, за допомогою швидкозатискної гайки. Поворотна головка редуктора (90 град, завдяки чому вимикач знаходиться у зручному доступі під час роботи). Автоматичний перезапуск болгарки після відновлення електроживлення виключено. Ергономічний інструмент, що легко керується. Досить інструменту під потрібним кутом забезпечує додаткова бічна рукоятка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5200 г |
| Вага брутто | 6580 |
| Висота | 190 мм |
| Довжина: | 580 |
| Особливості | Число оборотів холостого ходу хв 8500, Діаметр диска, мм 180 |
| Потужність | 2 200 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 190 x 580 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 465 ₴

