Акумуляторний шуруповерт Metabo PowerMaxx BS Basic Mobile Workshop (600080710)

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203297
8 423 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Патрон шестигранник та швидкозатискний 10 мм,
● Діапазон затискання патрона 1 - 10 мм,
● Кількість обертів холостого ходу:
1-а швидкість 0 - 360 об/хв
2-а швидкість 0 - 1400 об/хв,
● Макс. крутний момент:
жорсткий 34 Нм
м'який 17 Нм,
● Діапазон регулювання моменту 0.5 – 5 Нм,
● Макс. діаметр свердління:
у металі 10 мм
у дереві 18 мм,
● Акумулятор 12 В, Li-Ion,
● Місткість акумулятора 2,0 А•год,
● Вага 0.8 кг
● Діапазон затискання патрона 1 - 10 мм,
● Кількість обертів холостого ходу:
1-а швидкість 0 - 360 об/хв
2-а швидкість 0 - 1400 об/хв,
● Макс. крутний момент:
жорсткий 34 Нм
м'який 17 Нм,
● Діапазон регулювання моменту 0.5 – 5 Нм,
● Макс. діаметр свердління:
у металі 10 мм
у дереві 18 мм,
● Акумулятор 12 В, Li-Ion,
● Місткість акумулятора 2,0 А•год,
● Вага 0.8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Вага брутто | 3300 |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 300 |
| Особливості | макс. діаметр свердління: у металі 10 мм, у дереві 18 мм |
| Потужність | Макс. крутний момент: жорсткий 34 Нм, м'який 17 Нм, Діапазон регулювання моменту 0.5 -5 Нм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 230 x 120 x 300 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 423 ₴






