Акумуляторний перфоратор KH 18 LTX BL 24 (601713850)

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 203293
15 188 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Напруга акумуляторного блока: 18 V,
● Макс. енергія одного удару (EPTA): 2.2 J,
● Макс. кількість ударів: 4750 /min,
● Ø свердління в бетоні бурами: 24 mm,
● Патрон: SDS-plus
● Макс. енергія одного удару (EPTA): 2.2 J,
● Макс. кількість ударів: 4750 /min,
● Ø свердління в бетоні бурами: 24 mm,
● Патрон: SDS-plus
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2700 г |
| Вага брутто | 3280 |
| Висота | 250 мм |
| Довжина: | 390 |
| Додаткові характеристики | Патрон SDS-plus |
| Особливості | Ø свердління в бетоні бурами 24 мм, Ø свердління в кам'яній кладці свердлильними коронками 82 мм, діаметр свердління, сталь 13 мм, Ø свердління, м'яка деревина 30 мм |
| Потужність | Макс. енергія одного удару (EPTA) 2.2 J |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 250 x 390 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 188 ₴



