Дриль ударний Bosch Professional GSB 600 (0.601.1A0.320)

- В наявності 2 од.
- Код: 203292
2 464 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип живлення,
● Потужність, Вт 600,
● Швидкість обертання, об/хв 3000,
● Кількість ударів за хвилину 48000,
● Патрон, мм 1,5-13,
● Тип патрона Ключовий патрон,
● Діаметр свердління в металі, мм 10,
● Діаметр свердління в деревині, мм 25,
● Діаметр свердління в бетоні, мм 13,
● Вага, кг 1,7
● Потужність, Вт 600,
● Швидкість обертання, об/хв 3000,
● Кількість ударів за хвилину 48000,
● Патрон, мм 1,5-13,
● Тип патрона Ключовий патрон,
● Діаметр свердління в металі, мм 10,
● Діаметр свердління в деревині, мм 25,
● Діаметр свердління в бетоні, мм 13,
● Вага, кг 1,7
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7000 г |
| Вага брутто | 2340 |
| Висота | 75 мм |
| Довжина: | 290 |
| Додаткові характеристики | Діаметр свердління у металі, мм 10, Діаметр свердління у деревині, мм 25, Діаметр свердління в бетоні, мм 13 |
| Особливості | швидкість обертання, об/хв 3000, кількість ударів за хвилину 48000, патрон, мм 1,5-13 |
| Потужність | 600 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 75 x 290 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 464 ₴

