Акумуляторний ударний гайковерт Bosch PRO GDS 18V-1000

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203286
12 533 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Напруга акумулятора 18,0 В,
● Крутний момент, макс. 1 000 Нм,
● Частота ударів 0-2.600 уд/хв,
● Частота обертання холостого ходу 0-1.750 об./хв,
● Ступені обертального моменту 3,
● Вага без акумулятора 2,9 кг
● Крутний момент, макс. 1 000 Нм,
● Частота ударів 0-2.600 уд/хв,
● Частота обертання холостого ходу 0-1.750 об./хв,
● Ступені обертального моменту 3,
● Вага без акумулятора 2,9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2900 г |
| Вага брутто | 3820 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 290 |
| Особливості | 0-1.750 об./хв |
| Потужність | 1 000 Нм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 100 x 290 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 533 ₴


