Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 Mobile Workshop (602207710)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203285
11 869 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Патрон швидкозатискний,
● Діапазон затиску патрона 1-10 мм,
● Число обертів холостого ходу: 1-а швидкість 0-450 об/хв, 2-а швидкість 0-1600 об/хв,
● Макс. крутний момент: жорсткий 48 Нм, м'який 24 Нм,
● Регулювання крутного моменту 0.5 - 4.5 Нм,
● Макс. діаметр свердління: у металі 10 мм, у дереві 20 мм,
● Акумулятор 18 В, Li-Power,
● Місткість акумуляторів 2.0 А•год,
● Вага 1.3 кг
● Діапазон затиску патрона 1-10 мм,
● Число обертів холостого ходу: 1-а швидкість 0-450 об/хв, 2-а швидкість 0-1600 об/хв,
● Макс. крутний момент: жорсткий 48 Нм, м'який 24 Нм,
● Регулювання крутного моменту 0.5 - 4.5 Нм,
● Макс. діаметр свердління: у металі 10 мм, у дереві 20 мм,
● Акумулятор 18 В, Li-Power,
● Місткість акумуляторів 2.0 А•год,
● Вага 1.3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1300 г |
| Вага брутто | 5600 |
| Висота | 160 мм |
| Довжина: | 400 |
| Особливості | Число оборотів холостого ходу: 0-450 об/хв, 0-1600 об/хв, Макс. діаметр свердління: у металі 10 мм, у дереві 20 мм |
| Потужність | 24-48 Нм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 160 x 400 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 869 ₴



