Дриль ударний BOSCH GSB 24-2 (БЗП)

● Особливості реверс, регулювання обертів, обмежувач глибини,
● Тип патрона швидкозатискний,
● Область застосування свердління з ударом,
● Потужність 1100Вт,
● Вихідна потужність 630Вт,
● Максимальний крутний момент 40Нм,
● Максимальний діаметр свердління по бетону 22мм,
● Максимальний діаметр свердління по дереву 40мм,
● Максимальний діаметр свердління сталі 16мм,
● Оберти холостого ходу 3000об/хв,
● Частота ударів 51000уд/хв,
● Комплектація додаткова рукоятка, обмежувач глибини, кейс, патрон,
● Вага 2.9кг
● Тип патрона швидкозатискний,
● Область застосування свердління з ударом,
● Потужність 1100Вт,
● Вихідна потужність 630Вт,
● Максимальний крутний момент 40Нм,
● Максимальний діаметр свердління по бетону 22мм,
● Максимальний діаметр свердління по дереву 40мм,
● Максимальний діаметр свердління сталі 16мм,
● Оберти холостого ходу 3000об/хв,
● Частота ударів 51000уд/хв,
● Комплектація додаткова рукоятка, обмежувач глибини, кейс, патрон,
● Вага 2.9кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2900 г |
| Вага брутто | 4920 |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 440 |
| Додаткові характеристики | Оберти холостого ходу 3000об/хв, Частота ударів 51000уд/хв |
| Особливості | Максимальний момент, що крутить, 40Нм, Максимальний діаметр свердління бетону 22мм, Максимальний діаметр свердління з дерева 40мм, Максимальний діаметр свердління сталі 16мм |
| Потужність | 1100 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 410 x 130 x 440 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 051 ₴

