Зарядний пристрій Videx VCH-UT201

● Сумісність з акумуляторами: Li-ion/IMR: 10440, 14500, 16340, 17500,17650,17670, 18490, 18500, 18650, 20700, 21700, 22650, 26500, 26650, 36250, Ni-MH/Cd: АААА, ААА, АА, А, SC,C, D,
● Вхід: USB Type-C, DC 5V/2A, 10W,
● Вихід 1: DC 4,2V 1A X2/2A X1, DC 3,65V 1A X2/2A X1, DC 1,48V 1A X2,
● Вихід 2: DC 5V 2.1A USB,
● Розміри: 135 x 73 x 37 мм
● Вхід: USB Type-C, DC 5V/2A, 10W,
● Вихід 1: DC 4,2V 1A X2/2A X1, DC 3,65V 1A X2/2A X1, DC 1,48V 1A X2,
● Вихід 2: DC 5V 2.1A USB,
● Розміри: 135 x 73 x 37 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 180 г |
| Вага брутто | 180 |
| Вихідна напруга | Вхід: USB Type-C, DC 5V/2A, 10W/ Вихід 1: DC 4,2V 1A X2/2A X1, DC 3,65V 1A X2/2A X1, DC 1,48V 1A X2 В |
| Особливості | сумісність з акумуляторами: Li-ion/IMR: 10440, 14500, 16340, 17500,17650,17670, 18490, 18500, 18650, 20700, 21700, 22650, 26500, 26650, 36250, Ni-MH/Cd: АААА, ААА, АА, А, SC,C, D |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 40 x 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 501 ₴

