Зарядний пристрій Videx CH-UD200

● Напруга: DC 5V,
● Сумісність з акумуляторами: 10440, 14500, 14650, 16340, 17335, 17500, 17670, 18350, 18500, 18650,18700,20700, 21700, 22650, 22700, 26500, 26650, Ni-MH/Cd: АААА, ААА, АА, А, SC, C,
● Вхід: USB Type-C, DC 5V/2A, 10W,
● Вихід: DC 1.48V 1000mА Ni-MH/Cd, DC 4.2V 1000mА/2000mА Li-ion/IMR/INR/ICR, DC 3.65V 1000mА/2000mА LiFePO4,
● Розміри: 121 x 60 x 33 мм
● Сумісність з акумуляторами: 10440, 14500, 14650, 16340, 17335, 17500, 17670, 18350, 18500, 18650,18700,20700, 21700, 22650, 22700, 26500, 26650, Ni-MH/Cd: АААА, ААА, АА, А, SC, C,
● Вхід: USB Type-C, DC 5V/2A, 10W,
● Вихід: DC 1.48V 1000mА Ni-MH/Cd, DC 4.2V 1000mА/2000mА Li-ion/IMR/INR/ICR, DC 3.65V 1000mА/2000mА LiFePO4,
● Розміри: 121 x 60 x 33 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Вихідна напруга | DC 1.48V 1000mА Ni-MH/Cd, DC 4.2V 1000mА/2000mА Li-ion/IMR/INR/ICR, DC 3.65V 1000mА/2000mА LiFePO4 В |
| Особливості | сумісність з акумуляторами: 10440, 14500, 14650, 16340, 17335, 17500, 17670, 18350, 18500, 18650,18700,20700, 21700, 22650, 22700, 26500, 26650, Ni-MH/Cd: АААА, ААА, АА, А, SC, C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 35 x 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴

