Зарядний пристрій Videx VCH-N201

влевовправо
● Сумісність з акумуляторами: Ni-MH/Cd: АА, ААА, 9V ,
● Вхід: AC 100-240V,
● Вихід: DC 1.25V 200mA X2 AA, DC 1.25V 100mA X2 AAA, DC 9V 35mA
● Вхід: AC 100-240V,
● Вихід: DC 1.25V 200mA X2 AA, DC 1.25V 100mA X2 AAA, DC 9V 35mA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Вихідна напруга | DC 1.25V 200mA X2 AA, DC 1.25V 100mA X2 AAA, DC 9V 35mA В |
| Особливості | сумісність з акумуляторами: Ni-MH/Cd: АА, ААА, 9V |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 45 x 45 x 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴


