Балансир для акумуляторних батарей Voltronic 48V BE-48 Q50

- В наявності 2 од.
- Код: 203269
3 634 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
для ланцюжка з 4 акб по 12 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 182 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Вага брутто | 400 |
| Особливості | 4х12В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 105 x 40 x 182 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 634 ₴

