Автоматичний ЗП для акумулятора DEMUDA 12V/24V (MF,WET,AGM,GEL)

- В наявності 2 од.
- Код: 203267
1 180 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вхідна напруга AC – 110/220V,
Вихідна напруга (повного заряду) DC – 14,8/29,6V,
Вихідний струм - 12V: 4А, 6А, 8А/24V: 4А,
Потужність ЗУ, Вт – 1400,
Тип акумулятора – MF, WET, AGM, GEL,
Управління процесом заряду – автоматичне,
Індикація: дисплей LED,
ККД – 85%,
Підключення АКБ - дроти з крокодилами,
Розміри: 170 * 88 * 60 мм,
Довжина кабелю мережі – 100 см,
Довжина кабелю АКБ – 60 см
Вихідна напруга (повного заряду) DC – 14,8/29,6V,
Вихідний струм - 12V: 4А, 6А, 8А/24V: 4А,
Потужність ЗУ, Вт – 1400,
Тип акумулятора – MF, WET, AGM, GEL,
Управління процесом заряду – автоматичне,
Індикація: дисплей LED,
ККД – 85%,
Підключення АКБ - дроти з крокодилами,
Розміри: 170 * 88 * 60 мм,
Довжина кабелю мережі – 100 см,
Довжина кабелю АКБ – 60 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Demuda |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 560 г |
| Вага брутто | 560 |
| Вихідна напруга | DC -14.8/29.6В В |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю мережі -100 см, кабелю АКБ -60 см |
| Особливості | ККД -85% |
| Потужність | 115 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 220 x 150 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | MF, WET, AGM, GEL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴

