Пуско-зарядний пристрій 2E Beam 8000мА струм 300А/пік

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203266
2 061 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Місткість акумулятора 8000 мА·год,
● Вхід струму 5 В 2.1 A,
● Вихід струму 5 В 3 A/9 В 2 А/12 В 1.5 A,
● Вихідна напруга 12 В для пускового заряду,
● Час заряджання близько 4 годин,
● Пусковий струм 300 A,
● Піковий струм 1000 A,
● Робоча температура від -20 °C до 80 °C,
● Розмір 239×60×60 мм,
● Вага 540 г
● Вхід струму 5 В 2.1 A,
● Вихід струму 5 В 3 A/9 В 2 А/12 В 1.5 A,
● Вихідна напруга 12 В для пускового заряду,
● Час заряджання близько 4 годин,
● Пусковий струм 300 A,
● Піковий струм 1000 A,
● Робоча температура від -20 °C до 80 °C,
● Розмір 239×60×60 мм,
● Вага 540 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 239 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 8000 мА·г |
| Вага | 1100 г |
| Вага брутто | 1100 |
| Вихідна напруга | 5 В 3 A/9 В 2 А/12 В 1.5 A В |
| Особливості | пусковий струм 300 A |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 275 x 130 мм |
| Розміри | 239×60×60 мм |
| Тип пристрою | Ліхтар / Лампа для читання / SOS сигнал та сирена / Вбудований термометр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 061 ₴





