Повербанк VIDEX VPB-316 PD140Вт 30000мА•г

влевовправо
● Потужність: PD140Вт,
● Вхідна напруга: USB-C 1/2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 28V/5A (PD140W),
● Ємність: 30000 мА•г,
● Вихідна напруга: USB-A: DC 5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A (22.5W), USB-C 1/2: DC 5V-15V/3A, 20V/5A, 28V/5A (PD140W),
● Матеріали: алюмінієвий сплав + пластик,
● 155 х 53 х 50.5 мм, 650г
● Вхідна напруга: USB-C 1/2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 28V/5A (PD140W),
● Ємність: 30000 мА•г,
● Вихідна напруга: USB-A: DC 5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A (22.5W), USB-C 1/2: DC 5V-15V/3A, 20V/5A, 28V/5A (PD140W),
● Матеріали: алюмінієвий сплав + пластик,
● 155 х 53 х 50.5 мм, 650г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30 000 мА•г |
| Вага брутто | 650 |
| Виходи | USB-C1 / USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 28V/5A (140W Max), USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/1.5A (22.5W Max) |
| Входи | USB-C1 / USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 28V/5A (140W Max) |
| Потужність | 162 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 55 x 195 мм |
| Тип пристрою | Повербанки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 170 ₴





