Повербанк Belkin 20000мА·год 15Вт 2хUSB-A/USB-C

влевовправо
● Місткість акумулятора, мА•г 20000,
● Вихідна потужність, Вт 15,
● Інтерфейси підключення USB Type-A, USB Type-C,
● Індикація світлодіодний індикатор,
● Вихід USB Type-A 12 Вт,
● Вихід USB Type-C 15 Вт,
● Вихідна потужність, Вт 15,
● Інтерфейси підключення USB Type-A, USB Type-C,
● Індикація світлодіодний індикатор,
● Вихід USB Type-A 12 Вт,
● Вихід USB Type-C 15 Вт,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Belkin |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20 000 мА·г |
| Вага брутто | 500 |
| Виходи | USB Type-A |
| Входи | USB Type-C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 30 x 180 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерний (Li-pol) |
| Тип пристрою | Повербанки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 954 ₴



