Повербанк VIDEX VPB-366 PD100Вт 20000мА•г

влевовправо
● Потужність: PD100Вт,
● Вхідна напруга: USB-C 1/2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (PD65W),
● Ємність: 20000 мА•г,
● Тип роз'єму: USB-A, 2xUSB-C,
● Вихідна напруга: USB-A: DC 5V/3A, 9V/3A, 10V/2.25A, 12V/2.5A (30W), USB-C 1/2: DC 5V-15V/3A, 20V/5A (PD100W),
● Матеріали: Алюмінієвий сплав + пластик,
● 159 x 53 x 42 мм,
● 450г
● Вхідна напруга: USB-C 1/2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (PD65W),
● Ємність: 20000 мА•г,
● Тип роз'єму: USB-A, 2xUSB-C,
● Вихідна напруга: USB-A: DC 5V/3A, 9V/3A, 10V/2.25A, 12V/2.5A (30W), USB-C 1/2: DC 5V-15V/3A, 20V/5A (PD100W),
● Матеріали: Алюмінієвий сплав + пластик,
● 159 x 53 x 42 мм,
● 450г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 680 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20 000 мА•г |
| Вага брутто | 680 |
| Виходи | USB-A: DC 5V/3A, 9V/3A, 10V/2.25A, 12V/2.5A (30W), USB-C 1/2: DC 5V-15V/3A, 20V/5A (PD100W) |
| Входи | USB-C 1/2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (PD65W) |
| Потужність | 165 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 50 x 195 мм |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Тип пристрою | Повербанки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴







